Kontakta oss

Fjärran Höjderbadet Telefon (reception): 026-17 97 29 Adress: Lantmäterigatan 5, 802 64 Gävle Vägbeskrivning och karta via Google Maps. Stadsbussarna i Gävles tidtabeller, se linje 4 från centrum till Andersberg. Information in English here.

johanna_thorsell_webb sofia_eklund_webb
Johanna Thorsell
Enhetschef Bad
Telefon: 026- 17 94 64
johanna.thorsell@gavle.se
Sofia Eklund
Platsansvarig Fjärran Höjderbadet

  • Badsamordnare
  • Administration
  • ekonomi
  • Gymnastikhallsbokningar
  • Bassängbokningar kvällstid

Telefon 026-17 72 35
sofia.eklund@gavle.se

annika_tropp_webb
Annika Tropp
Receptionsansvarig

Telefon 070-167 59 80 annika.tropp@gavle.se

 

personal_camilla_knief soren_antman_webb
Camilla Knief

  • Gruppträning
  • gyminstruktioner

Telefon 076-518 97 88
camilla.knief@gavle.se

Sören Antman

Telefon 026-17 95 34
soren.antman@gavle.se

sofia_lundgren_webb roel_webb
Sofia Lundgren

Telefon 070-084 88 77
sofia.lundgren@gavle.se

Roel Heidema
Samordnare Valbo sportcentrum roelof.heidema@gavle.se

Samarbetspartners/hyresgäster

Johan Söderlund Tor-Björn Eichhorn Café badet
Johan Söderlund Naprapat Gävle Naprapatklinik Telefon 026-12 74 74 Tor-Björn Eichhorn Massage Naturliga Händer Telefonbokning 070-3151691 (lämna gärna meddelande) t_eichhorn@hotmail.com Café badet Äta och fika / Barnkalas / Menyer relax-spa  Telefon 026-65 22 11

 


  Skriv ut/Tipsa andra om den här sidan  

  • Facebook
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • LinkedIn
  • Maila artikeln!
  • Skriv ut artikeln!